Appartementen Biskup - SABUNIKE
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 795 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Groundfloo" - http://apartmani-biskup.com/en/apartman-a1/
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.03.2026 - 02.06.2026 | 55.00 EUR |
| 03.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 09.09.2026 | 65.00 EUR |
| 10.09.2026 - 01.11.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 3.00 EUR /dag |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 5+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"1st flloor" - http://apartmani-biskup.com/en/apartman-a2/
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 02.06.2026 | 55.00 EUR |
| 03.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 09.09.2026 | 65.00 EUR |
| 10.09.2026 - 30.11.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Atic" - http://apartmani-biskup.com/en/apartman-a3/
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 03.06.2026 | 55.00 EUR |
| 04.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 09.09.2026 | 65.00 EUR |
| 10.09.2026 - 30.11.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 3.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 5+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Groundfloo" - A small touristic place 20 km. from Zadar. It is famous for its sandy beaches, warm sea and beautiful views and landscape. You can enjoy the shallow and clean sea from May to September. Your children
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 02.06.2026 | 45.00 EUR |
| 03.06.2026 - 30.06.2026 | 55.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 09.09.2026 | 55.00 EUR |
| 10.09.2026 - 30.11.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 50.00 EUR /dag 3+ persoon |
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 300 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 1500 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 700 m |
Overige informatie
SABUNIKE - small tourist village near Zadar. beach ideal for families with children. Recently our sandy laguna has been put on the top of the list of the most beautiful Dalmatian sandy beaches by German auto club ADAC. The beach is also known for areas with medicinal mud (peloid and liman). More info on our web (link above at contact info)
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mladen Biskup |
| Adres: | Sabunike 831 |
| Stad: | SABUNIKE - Zadar |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 272 558 |
| Fax: | +385 23 272 558 |
| Mobiel: | +385 91 6110 939 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ESP HRV |
| website: | websites |
































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmány Biskup"