Appartementen Ivo i Marija
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 495 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 3+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Studio 4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 5" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 5+ persoon |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 6" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 2000 m |
| winkel: | 300 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 3000 m |
| dokter: | 2500 m |
| apotheek: | 2500 m |
| tankstation: | 7000 m |
| geldautomaat: | 3000 m |
| postkantoor: | 2500 m |
| bushalte: | 300 m |
Contact
| Contactpersoon: | Ivo Karaèiæ |
| Adres: | Soldatica IX, kb.19 |
| Stad: | eiland Vir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385 23 346259 |
| Fax: | 00385 23 346259 |
| Mobiel: | 00385 91 190 3793 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | GER RUS HRV |
| website: |



































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Ivo i Marija"