Villa Miramare
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 909 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"app-studio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 29 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"app-studio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"app-studio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 44 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"apartman" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 300 m |
| restaurant: | 20 m |
| activiteiten: | 2000 m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 300 m |
| tankstation: | 3500 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 300 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
Villa Miramare offers 4 studio apartments and 4 apartments with bedroom, which can accommodate 2-5 people. All apartments have a balcony and most of them with direct sea view. Distance from the beach approx. 10m. The price includes tourist tax, bed linen and towels. Price on request!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mravičić Marin i Danijela |
| Adres: | Kamena 26, Tučepi |
| Stad: | Tucepi |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 623 713 ; +385 21 623 206 |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG HRV |
| website: | websites |













































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Miramare"