Appartementen Šućur - TUCEPI
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 590 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 1 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"new" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"New" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"3+2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 97 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 1500 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Sucur apartments are located in a quiet part of Tucepi, close to the beach. The house has 5 accommodation units. All apartments have satellite TV, air conditioning, internet, barbecue. All the guests will get a welcome drink and discounts for massages on the beach. Come to Tucepi and enjoy a pleasant summer in our house.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Miljenko Šućur |
| Adres: | Dračevice 72 |
| Stad: | TUCEPI - Tucepi |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 623 627 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 904 1576 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV |
| website: | websites |













































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Šućur"