Appartementen Matić - Okrug Gornji
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 561 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 90 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A 5+2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 3 |
"A 4+3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A4+2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A 2+2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 40 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 700 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 30 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 650 m |
| tankstation: | 2500 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 700 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
The house is opposite the largest beaches in the area. The apartments are modern, air conditioned and have Internet access. In the yard is a barbecue which is available to guests. Nearby are many restaurants, cafes, sports offer.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mihael Matić |
| Adres: | sv.Tudora 2 |
| Stad: | Okrug Gornji - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 886 441 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 243 784 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |

























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Matić"