Appartementen Vincic - Rogoznica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 651 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 02.06.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 8.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 01.06.2026 | 55.00 EUR |
| 02.06.2026 - 15.06.2026 | 60.00 EUR |
| 16.06.2026 - 01.07.2026 | 68.00 EUR |
| 02.07.2026 - 10.07.2026 | 100.00 EUR |
| 11.07.2026 - 20.08.2026 | 120.00 EUR |
| 21.08.2026 - 01.09.2026 | 100.00 EUR |
| 02.09.2026 - 15.09.2026 | 80.00 EUR |
| 16.09.2026 - 26.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 15.05.2026 | 50.00 EUR |
| 16.05.2026 - 01.06.2026 | 55.00 EUR |
| 02.06.2026 - 15.06.2026 | 65.00 EUR |
| 16.06.2026 - 01.07.2026 | 68.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Geschikt voor gehandicapten
Astanden
| strand: | 40 m |
| zee: | 40 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 1500 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 10000 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 300 m |
Contact
| Contactpersoon: | Vinèiæ Mira |
| Adres: | Èelina I 4 |
| Stad: | Rogoznica - Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | 00385 21 367 891 |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 98 9362275 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG ITA FRA HRV |
| website: |

























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Vincic"