Kristina Appartementen
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 503 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"App Green" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.04.2026 | 60.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 65.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 65.00 EUR |
| 01.11.2026 - 31.12.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"App Grey" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 02.01.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| 01.11.2026 - 29.12.2026 | 70.00 EUR |
| 30.12.2026 - 01.01.2027 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Studio app" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.04.2026 | 50.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 55.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| 01.10.2026 - 20.12.2026 | 50.00 EUR |
| 21.12.2026 - 28.12.2026 | 60.00 EUR |
| 29.12.2026 - 31.12.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 2500 m |
| zee: | 1500 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 250 m |
| restaurant: | 250 m |
| activiteiten: | 2500 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 800 m |
| geldautomaat: | 800 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
The apartments have a parking space at the house. The bus stop is 50 m, while shop and restaurants 250 m from the apartment. The apartments have a terrace with a barbecue. To confirm reservation it is necessary to pay 20% deposit in advance. For a good start of your holiday, all guests receive a welcome drink. Welcome!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Kristina Turkovic Kalebic |
| Adres: | Fojbon 46 |
| Stad: | Pula |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 95 909 8744 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: |

























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Kristina Apartments"