Appartementen Cappuccino - Podstrana
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 653 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 47 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"ap.1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 100.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 115.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 110.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 43 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"ap.2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 100.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 110.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 130.00 EUR |
| 15.07.2026 - 15.08.2026 | 135.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 110.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 47 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"ap. 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.05.2026 | 95.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 110.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 43 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"ap.4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 110.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 110.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 0 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 20 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 300 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
New Cappuccino apartments are part of a house next to a pebble beach where you can enjoy beautiful sunsets and morning coffee overlooking the sea and islands.
Apartment 1 has a double bed and another room with one bed and a sofa bed
Apartment 2 has a double bed and a sofa bed.
Nearby are hotels Split and Le Meridien Lav, which will allow you to enjoy a variety of entertainment and recreation - sailing, scuba diving, running, cycling, golf.
House is located 20 km from Omis, where you can go for rafting. The center of Split is 8 km away.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Zoran Božikoviæ |
| Adres: | Jurasova 14 |
| Stad: | Podstrana - Podstrana |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 333395 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 99 8779978 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |













































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Cappuccino"