Villa Juričić - Grljevac
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 673 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 64 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"APARTMAN 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 21.06.2026 | 150.00 EUR |
| 22.06.2026 - 05.07.2026 | 170.00 EUR |
| 06.07.2026 - 16.08.2026 | 200.00 EUR |
| 17.08.2026 - 13.09.2026 | 170.00 EUR |
| 14.09.2026 - 31.10.2026 | 150.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 57 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"APARTMAN 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 21.06.2026 | 140.00 EUR |
| 22.06.2026 - 05.07.2026 | 160.00 EUR |
| 06.07.2026 - 16.08.2026 | 190.00 EUR |
| 17.08.2026 - 13.09.2026 | 160.00 EUR |
| 14.09.2026 - 31.10.2026 | 140.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 120 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 70 m |
| activiteiten: | 200 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 600 m |
| postkantoor: | 700 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
In a quiet part of Podstrana only 100 meters from the sea is situated Villa Juricic with 5 apartments. Accommodation in our apartments offers you peace away from the bustle of the road, and yet so close to the beach. Within 100 meters of the house are shops, bakeries, restaurants, bars, playground, sports courts. Your coming with joy and we did everything in our power to make your vacation comfortable and that you remain in your memory Behind the house there is a nice barbecue and outdoor kitchen that included offering guests an unforgettable company with grill and our local produce wine, spirits and liqueurs Allow yourself to make your stay at Villa Juricic remain in the memory and we as hosts will make sure that we come again
Contact
| Contactpersoon: | Marija Gojo Juričić |
| Adres: | Grljevačka 93 |
| Stad: | Grljevac - Podstrana |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 95 5323366 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |


















Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Juričić"