Appartementen Jakovac
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 659 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"blue" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 32 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"family" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 40 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 70 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 4000 m |
| geldautomaat: | 1000 m |
| postkantoor: | 200 m |
| bushalte: | 60 m |
Overige informatie
In the apartments Jakovac are waiting for you nice homeowners that will take care of you and make your stay as pleasant as possible. In the court is parking place and plenty of greenery. Nearby are the famous towns of Split (10km), Omis (15km) and Trogir (35km)
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivan Jakovac |
| Adres: | Grljevaèka 61, Podstrana kod splita |
| Stad: | Podstrana |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 336 049 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 1718641 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |
































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Jakovac"