Appartementen MM - Pag - Vodice
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 683 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A4 (4+1)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 03.06.2026 - 18.07.2026 | 75.00 EUR |
| 19.07.2026 - 30.08.2026 | 80.00 EUR |
| 31.08.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 130 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A6 (5+1)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 02.06.2026 - 04.07.2026 | 90.00 EUR |
| 05.07.2026 - 14.08.2026 | 95.00 EUR |
| 15.08.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 1500 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
MM apartments are located in a family house in a quiet village, near the sea and the beach. MM Apartments offers accommodation in two apartments that are located on the first and second floor.
On the first floor there is an apartment for 4 or 5 people, consisting of two bedrooms, kitchen, bathroom, terrace.
On the second floor is apartment for 5 or 6 people, consisting of three bedrooms, kitchen, bathroom and a large terrace overlooking the sea.
The apartments have air conditioning, TV, barbecue and parking.
The view is towards the sea and the town of Pag.
Nearby (200 m - 350 m) is a shop and restaurants, downtown Pag is located 1500 m
Family Mudrovèiæ wishes you a warm welcome and a pleasant stay!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mario Mudrovèiæ |
| Adres: | Marina Držiæa 18 |
| Stad: | Pag - Vodice - eiland Pag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 737 492 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |

















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani MM"