POOL HOUSE STIPE - VRSI
| A 12 | 18.07.2026-25.07.2026 |
|
2200 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 622 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 12 | 220 | 6 | 12 | - | 220-330 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 220 m2 |
| Aantal kamers | 6 |
| Aantal bedden | 12 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"POOL HOUSE" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 220.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 280.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.08.2026 | 330.00 EUR |
| 16.08.2026 - 01.09.2026 | 310.00 EUR |
| 02.09.2026 - 30.09.2026 | 220.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Hele huis
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 700 m |
| zee: | 700 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 6000 m |
| dokter: | 800 m |
| apotheek: | 900 m |
| tankstation: | 4000 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 200 m |
Contact
| Contactpersoon: | Milan Vukiæ |
| Adres: | Vukovarska 9 |
| Stad: | VRSI - Nin |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 955829592 |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |












































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "POOL HOUSE STIPE"