Appartement Mijoc (Loza) - KLEK
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 597 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 3+2 | 37 | 2 | 3 | 2 | 50-100 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 37 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Loza" - Apartment Loza is located on the 1st floor of a residential building located first row to the sea. with private parking, near shops, restaurants, pastry shops, children's playgrounds.....
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.03.2026 - 30.04.2026 | 50.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 55.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 80.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 5 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 100 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 10 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 100 m |
| apotheek: | m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | m |
| postkantoor: | 100 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
Klek is a small tourist resort in the beautiful bay along the main road between Split and Dubrovnik.
Dalmatian village full of Mediterranean plants, very nice for a quiet holiday.
Excellent location and accessibility to other cities of Split (120 km), Dubrovnik (70 km), Ston-(20 km) Medjugorje (50 km), Korcula (90 km).
In this location is available: football, tennis, table tennis, mini golf and children's playgrounds, souvenir shops, various restaurants, and other emergency ... here also offers day trips:
Beautiful-old sailing ship,
Photosafari - Neretva River,
-Archaeological Museum Narona,
- Proximity to attractive destinations for water sports at the mouth of the River Neretva (windsurfing, kite) ...
Grapevine apartment is fully furnished, with spacious living room and kitchen, 2 bedrooms, bathroom, terrace and private parking inside ....
- Welcome
We wish you a pleasant vacation!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Loza Mijoè |
| Adres: | Klek, Plaža 8 |
| Stad: | KLEK - Klek |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 91 544 01 49, |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 544 01 49 , +385992120983 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |






































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Mijoc (Loza)"