Appartementen Panorama - Igrane
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 494 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 90 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A6" - Apartment A6 is 90m2 + balcony 15m2, has: 3 bedrooms, 2 bathrooms, large living room, kitchen with dining area, TV, satellite, AC, Wi-Fi, balcony with sea view and parking in front of the house.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 01.06.2026 | 120.00 EUR |
| 02.06.2026 - 20.06.2026 | 120.00 EUR |
| 21.06.2026 - 01.07.2026 | 130.00 EUR |
| 02.07.2026 - 11.07.2026 | 140.00 EUR |
| 12.07.2026 - 28.08.2026 | 150.00 EUR |
| 29.08.2026 - 05.09.2026 | 130.00 EUR |
| 06.09.2026 - 01.10.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 90 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A6" - Apartment A6 is 90m2 + balcony 15m2, has: 3 bedrooms, 2 bathrooms, large living room, kitchen with dining area, TV, satellite, AC, Wi-Fi, balcony with sea view and parking in front of the house.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 14.06.2026 | 120.00 EUR |
| 15.06.2026 - 24.06.2026 | 120.00 EUR |
| 25.06.2026 - 01.07.2026 | 130.00 EUR |
| 03.07.2026 - 10.07.2026 | 140.00 EUR |
| 15.07.2026 - 26.08.2026 | 150.00 EUR |
| 27.08.2026 - 03.09.2026 | 130.00 EUR |
| 04.09.2026 - 13.09.2026 | 125.00 EUR |
| 14.09.2026 - 31.10.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 500 m |
| zee: | 450 m |
| stads centrum: | 450 m |
| winkel: | 350 m |
| restaurant: | 450 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 8000 m |
| apotheek: | 8000 m |
| tankstation: | 8000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 300 m |
Overige informatie
A
689 / 5.000
Experience an unforgettable vacation in six-bed apartments with a superb panoramic view of Igrane and the Adriatic Sea!
Apartment description:
• Three separate bedrooms for maximum comfort.
• Fully equipped kitchen for preparing your favorite meals.
• Spacious living room with panoramic views of the sea and the town.
• Two modern bathrooms.
• Large balcony ideal for relaxing at sunrise.
• TV, Wi-Fi and air conditioning for a comfortable stay.
• Private parking in front of the house.
Located in the picturesque town of Igrane, known for its beautiful beaches, historical sites and rich tourist offer. Book your stay and enjoy the peace, nature and beauty of the Makarska Riviera!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Tonko Grgiæ |
| Adres: | Štrada 264 |
| Stad: | Igrane - Igrane |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385992222731 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV |
| website: | websites |























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Panorama"