Appartement Vatrogasac - Fireman
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 458 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4 | 120 | 2 | 4 | - | op aanvraag | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Vatrogasac" - Apartment " VATROGASAC - FIREFIGHTER " is an area of ??120 m2 , half residential and half the terrace . It has a beautiful view of the town Biograd , Pasman canal and the islands . It has two bedrooms , two bathrooms , kitchen , WIFI, SAT .
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 150 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 100 m |
| apotheek: | 100 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 250 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
The apartment has two bedrooms, each with its own bathroom. TV-SAT, kitchen, parking, barbecue. Apartment for 4 people. Near the city center. The beach is beautiful sand and pebble
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Damir Majica |
| Adres: | Mala ulica 13 |
| Stad: | Sv. Filip i Jakov |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | / |
| Fax: | / |
| Mobiel: | 00385 91 167 5502 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |














































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Vatrogasac - Fireman"