Bella vista house
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 699 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 3 |
"family app" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 15 m2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"soba1" - There is a fridge in the hall in front of the room. The room is only available when combined with one of the apartments.
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 30.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 40.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"couples ap" - Apartment has two bathrooms. It consists of two separated parts that go out on the common balcony. It is possible to rent just studio apartment A2. Price 50 euros.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A6 de luxe" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 150.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 180.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 400 m |
| zee: | 400 m |
| stads centrum: | 450 m |
| winkel: | 300 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 300 m |
| tankstation: | 15000 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 450 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
Bella vista house is in central part of Brela but on tranquil and quiet place. The guests have a guaranteed parking place in our garage. A2+3 family has one bathroom and A2+2 couples has two. A6/A4 de luxe has air condition,terrace and balcony,dishwasher and washing machine and 3/2 bathrooms. It occupies the entire top floor.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Jelena Topiæ |
| Adres: | Bartola Kašiæa 64 |
| Stad: | Brela |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 376 442 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 5949382 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV |
| website: |
























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Bella vista house"