Appartementen Lala - Povlja
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 555 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
whirlpool
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"apartman" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"apartman" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 01.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 50 m |
| dokter: | 7000 m |
| apotheek: | 7000 m |
| tankstation: | 9000 m |
| geldautomaat: | 250 m |
| postkantoor: | 250 m |
| bushalte: | 250 m |
Overige informatie
modern, air-conditioned apartments in a quiet location, isolated from noise and traffic. Wifi, air conditioning, washing machine, private parking, terraces, barbecue. Each apartment has its own entrance and their privacy. We offer our guests a free boat ride.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Berto Litović |
| Adres: | povlja selca brdanjak1 |
| Stad: | Povlja - eiland Brac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV |
| website: |




































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Lala"