Vila Lucich - Srima
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 74 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"APP BR1" - Apartment on groundfloor with seaview
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 115.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Geschikt voor gehandicapten
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"APP BR3" - apartment on ground floor with side sea view
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 87.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 87.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"APP BR4" - apartment on first floor with large teracce with seaview
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 115.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"APP BR6" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 87.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 87.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | m |
| zee: | m |
| stads centrum: | 3000 m |
| winkel: | 400 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 3000 m |
| bushalte: | 2000 m |
Overige informatie
Modern apartment komplex directly on the beach
Contact
| Contactpersoon: | Marija Pavlik |
| Adres: | Srima IV/1 |
| Stad: | Srima - Vodice |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 0958286466 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | |
| website: |




































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Vila Lucich"