Vila Dinka
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 52 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"APP 5+2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 125.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 145.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 125.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 2" - Apartman za 4 osobe, jedna spavaca soba + dnevni boravak, prizemlje
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 77.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 24 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"STUDIO 2" - Studio apartman na prvom katu
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 350 m |
| zee: | 350 m |
| stads centrum: | 150 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 147 m |
| apotheek: | m |
| tankstation: | m |
| geldautomaat: | m |
| postkantoor: | 300 m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Marija Pavlik |
| Adres: | Venca Vlahova 4 |
| Stad: | Vodice |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 0958286466 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | |
| website: |



































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Vila Dinka"