Appartement Lela
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 701 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+1 | 92 | 2 | 4 | 1 | 55-110 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 92 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A 4+1" - The apartment is located on the first floor and consists of two bedrooms with double beds, two bathrooms, kitchen, living room and dining area and a spacious terrace.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 65.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 95.00 EUR |
| 15.07.2026 - 15.08.2026 | 110.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 95.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 65.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.50 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.75 EUR /dag/persoon |
| Eindschoonmaak | 15.00 EUR |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 400 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 600 m |
Overige informatie
Welcome on the island Vir to apartment LELA.
The house is located on the south side of the island in a quiet part called Luka, ideal for couples with children who have their own space around the house to play and a safe path to the beach. From apartments to the center of the island you can reach the seafront promenade.
We wish you a pleasant stay in the apartment LELA!
For further information please contact us!
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Lela Juriæ |
| Adres: | LUKA IX. 18 |
| Stad: | eiland Vir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 346 033 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 575 6611 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | GER HRV |
| website: |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartment Lela"