Appartementen Budija / Lavanda - Vir - centar
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 499 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 33 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Lavanda 1" - In front of the apartment about 40m2 with sitting under olives, laurel; parking and barbecue. All in circle of 250 m: beach, centre of the place, market, restaurants.Check in 12, check out 10 o clock.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 19.08.2026 | 75.00 EUR |
| 20.08.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 33 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Lavanda 2" - In front of the apartment 40m2 with sitting under olives, parking and barbecue in garden.Check in 12, check out 10 o clock in the morning.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 19.08.2026 | 75.00 EUR |
| 20.08.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 50 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 400 m |
| dokter: | 400 m |
| apotheek: | 700 m |
| tankstation: | 10000 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 800 m |
| bushalte: | 300 m |
Overige informatie
In front of the apartment is 40 m2 in greenery and flowers.
Parking in yard.Barbecue.
Check in 12, check out 10 o clock in the morning.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Miro Budija |
| Adres: | Stari put 6 |
| Stad: | Vir - centar - eiland Vir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 5175529 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA RUS HRV |
| website: | websites |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Budija / Lavanda"