Appartementen SARIC A - VIR 23234
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 426 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 54 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"STANDARD A" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.07.2026 | 90.00 EUR |
| 13.07.2026 - 06.09.2026 | 120.00 EUR |
| 07.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"STANDARD +" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.07.2026 | 90.00 EUR |
| 13.07.2026 - 06.09.2026 | 120.00 EUR |
| 07.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 58 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"CLASSIC B" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.07.2026 | 90.00 EUR |
| 13.07.2026 - 06.09.2026 | 120.00 EUR |
| 07.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 36 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"CLASSIC PL" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.07.2026 | 75.00 EUR |
| 13.07.2026 - 06.09.2026 | 110.00 EUR |
| 07.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal bedden | 1 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"STUDIO APA" -
| Prijzen | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 65.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.07.2026 | 70.00 EUR |
| 13.07.2026 - 06.09.2026 | 90.00 EUR |
| 07.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
| Terras | Balkon | ||
| Aircondition | TV-SAT | ||
| Magnetronoven | Waterkoker | ||
| Telefoon | Gebruik van keuken | ||
| Eigen badkamer |
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 10 m |
| restaurant: | 250 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 100 m |
Contact
| Contactpersoon: | Ante Šariæ |
| Adres: | Virski put 99 |
| Stad: | VIR 23234 - eiland Vir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 3000 190 ; +385 91 452 7722 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | HRV |
| website: |






































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani SARIC A"