Appartementen Peašinović - Lučica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 583 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 36 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"GORE" - UP two-room apartment = bedroom, living room with sofa and air conditioning,TV-smart, + terrace 10 m2, parking, quiet street, 250 meters from the sea.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 20.06.2026 - 26.06.2026 | 60.00 EUR |
| 27.06.2026 - 10.07.2026 | 70.00 EUR |
| 11.07.2026 - 21.08.2026 | 80.00 EUR |
| 22.08.2026 - 05.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 36 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"DOLJE" - DOWN two-room apartment = bedroom, living room with sofa and TV-smart, air conditioning, + terrace 10 m2, parking, quiet street, 250 meters from the sea.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 20.06.2026 - 26.06.2026 | 60.00 EUR |
| 27.06.2026 - 10.07.2026 | 70.00 EUR |
| 11.07.2026 - 21.08.2026 | 80.00 EUR |
| 22.08.2026 - 05.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 600 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 250 m |
| activiteiten: | 1500 m |
| dokter: | 700 m |
| apotheek: | 600 m |
| tankstation: | 4500 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 700 m |
| bushalte: | 1200 m |
Overige informatie
Lucica - two apartments A2+2 - bedroom, living room with sofa and air conditioning, TV-smart, wi-fi, terrace 10m2, parking, quiet street, 250 meters from the sea. Check-in Saturdays after 14 PM,
Check-out Saturdays at 9 AM
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Antun Peašinović |
| Adres: | Lučica XXVI 10 |
| Stad: | Lučica - eiland Vir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 818 591 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Peašinović"