Appartementen Tucepi Anita - Tucepi
| A 2+2 | 01.07.2026-11.07.2026 |
|
850 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 638 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 85.00 EUR |
| 01.08.2026 - 15.08.2026 | 70.00 EUR |
| 16.08.2026 - 03.10.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 2 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 23 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Studio" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 55.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 65.00 EUR |
| 01.09.2026 - 03.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 250 m |
| zee: | 250 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 250 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 600 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 400 m |
| tankstation: | 800 m |
| geldautomaat: | 250 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 300 m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Anita Voloder Vladic |
| Adres: | Dracevice 66 |
| Stad: | Tucepi - Tucepi |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385992058786 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | |
| website: |

























Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Tucepi Anita"