Manda - Seget Vranjica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 608 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 110 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 10 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"apartman10" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 170.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 200.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 170.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 110 m2 |
| Aantal kamers | 4 |
| Aantal bedden | 9 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"apartman9" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 170.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 200.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 170.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 6000 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 10 m |
| activiteiten: | 2000 m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 3000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 3000 m |
| postkantoor: | 3000 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
apartments MANDA
Apartment in Seget Vranjica near Trogir, which is only 6 km away. The building is located directly by the sea, 10 meters from the beach.
Ground floor-to 10 persons
- Kitchen and living room (TV) with a large terrace with stunning sea views
- Two bathrooms
- 4 bedrooms (two doubles and two triples)
First Floor: 9 people
- Kitchen and living room (TV, air conditioning) with a large balcony overlooking the sea
- Two bathrooms (washing machine)
- 4 bedrooms (two double rooms with balconies, one with three beds and one small double room)
Available:
parking
grill
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Anita Rade |
| Adres: | Obala Mira Barešiæa 13 |
| Stad: | Seget Vranjica - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 894015 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 1762288 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |













































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Manda"