Maestral - Èiovo
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 721 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+1 | 50 | 2 | 4 | 1 | 95-143 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Maestral" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.10.2025 - 14.06.2026 | 95.00 EUR |
| 15.06.2026 - 30.06.2026 | 108.00 EUR |
| 01.07.2026 - 16.07.2026 | 134.00 EUR |
| 17.07.2026 - 16.08.2026 | 143.00 EUR |
| 17.08.2026 - 31.08.2026 | 134.00 EUR |
| 01.09.2026 - 14.09.2026 | 108.00 EUR |
| 15.09.2026 - 14.06.2027 | 95.00 EUR |
| 15.06.2027 - 30.06.2027 | 108.00 EUR |
| 01.07.2027 - 16.07.2027 | 134.00 EUR |
| 17.07.2027 - 16.08.2027 | 143.00 EUR |
| 17.08.2027 - 31.08.2027 | 134.00 EUR |
| 01.09.2027 - 14.09.2027 | 108.00 EUR |
| 15.09.2027 - 14.06.2028 | 95.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 60 m |
| zee: | 60 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 30 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 200 m |
Overige informatie
You pay 35% deposit + reservation fee per reservation. The rest is paid upon arrival at the facility. Check-in is from 2pm; Check-out until 10 am
Private parking.
It is located 60 m from the beach (type of beach: pebble)
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Maja Èupiæ |
| Adres: | Okrug Gornji |
| Stad: | Èiovo - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 20 435 555 |
| Fax: | +385 20 435 555 |
| Mobiel: | +385 91 531 16 14 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV |
| website: | websites |
Informatie
| Categorie: | |
| Oppervlak van accommodatie in m2: | 50 |
| Oppervlak van tuin in m2: | 165 |
| Min.-Max. aantal persone: | 5-5 |
| Totaal aantal kamers: | 2 |
| check-in time: | 14:00 |
| check-out time: | 10:00 |
| Aankomstdag in het seizoen: | Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Zondag |
| Aankomstdag buiten het seizoen: | Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Zondag |











































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Maestral"