Appartementen Dominika - Okrug Gornji
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 957 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"(A 1)" - A1 apartment
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"(A 2)" - apartment
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 130.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"(A 3) (A4)" - We have two available apartments
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 31.10.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 94 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"(A 5)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 130.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 150.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 200.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 150.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 1000 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 1500 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Apartments Dominika are in Okrug Gornji on island Èiovo,in valley Mavarèica 5km away from Trogir, town of museums under protect of UNESCO.Apartments categorized with three stars,located immidiately at the sea,are offering a beautiful view from each apartment on islands of Braè,šolta and the beautiful blue Adristic Sea.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mladen Èolakoviæ |
| Adres: | Dalmatinska 25 |
| Stad: | Okrug Gornji - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 887141 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 1478060 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |



















































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Dominika"