Appartementen Mario Đidara - ČIOVO
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 652 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A2 (1.KAT)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 18.07.2026 | 80.00 EUR |
| 19.07.2026 - 21.08.2026 | 90.00 EUR |
| 22.08.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 18.07.2026 | 80.00 EUR |
| 19.07.2026 - 21.08.2026 | 90.00 EUR |
| 22.08.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 18.07.2026 | 55.00 EUR |
| 19.07.2026 - 21.08.2026 | 70.00 EUR |
| 22.08.2026 - 31.08.2026 | 60.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 130 m2 |
| Aantal kamers | 5 |
| Aantal bedden | 13 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"KUĆA 1/1" - Possibility to rent the whole house with three apartments for a total of 13 people without extra beds. Distance from the beach 150 m, from shops 80 m, from Trogir 4 km. Parking is in the yard.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 30.06.2026 - 30.06.2026 | 170.00 EUR |
| 01.07.2026 - 18.07.2026 | 200.00 EUR |
| 19.07.2026 - 21.08.2026 | 225.00 EUR |
| 22.08.2026 - 31.08.2026 | 200.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 170.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 700 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 250 m |
| activiteiten: | 100 m |
| dokter: | 700 m |
| apotheek: | 700 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 700 m |
| postkantoor: | 700 m |
| bushalte: | 250 m |
Overige informatie
Hi ! I am Mario and I send you greetings from the Okrug Gornji on the island Ciovo . In fact this is an island connected to the mainland so that at the same time the island and the mainland .
From Okrug Gornji you can go to Trogir by car , bus and boat . Trogir is 4 km away from Okrug Gornji and 27 km from Split . Okrug Gornji is famous for its crystal clear sea and 2 km long pebble beach called Copacabana . We are situated in a quiet environment where it is very convenient to stay children . It is very interesting to walk and run along our beach and ride a bike . We are renting apartments for ages.
Welcome !
Contact
| Contactpersoon: | Mario Đidara |
| Adres: | Franje Krste Frankopana 1 |
| Stad: | ČIOVO - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 99 219 55 22 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 99 219 55 22 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |
































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Mario Đidara"