Appartementen Marin - ÈIOVO - TROGIR
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 545 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"APARTMAN 1" - Apartment 1 is located in a family house with a separate entrance. One bedroom for two people. Living room with sofa. Kitchen. Toilet with shower. Balcony 7m2 with sea view.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.05.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 37 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"APARTMAN 2" - Apartment 2 is located in a family house with a separate entrance. One bedroom for two. Kitchen with living room with sofa. Toilet with shower. Terrace 25m2, view towards the olive grove.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 15.05.2026 - 30.06.2026 | 75.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 1500 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 300 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 1500 m |
Overige informatie
You pay 30% of the advance upon booking, and the rest is paid upon arrival at the accommodation unit. The accommodation units are ideal for a family with two children. Parking 200m2. We do not accept animals. Arrival at the apartment after 2 pm and departure by 10 am
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Marin Bareta |
| Adres: | Vladimíra Nazora 6 |
| Stad: | ÈIOVO - TROGIR - Trogir |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 806-212 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385915245926 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | HRV |
| website: |




















































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Marin"