Appartementen Marko - Sveti Petar na moru
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 850 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4 | 70 | 2 | 4 | - | 100-150 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 70 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman A" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.10.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 5 m |
| zee: | 5 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 2000 m |
| dokter: | 5000 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 500 m |
Overige informatie
Private house by the sea, apartments for rent. The apartment has 60 m2 and is located on the first floor and can accommodate 4, max 5 people. The apartment has a separate entrance, two bedrooms, bathroom, kitchen, dining room and living room and large balcony. Guests can enjoy TV, stereo, dishwasher, Wi-Fi internet and barbecue in the garden. Parking assured.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ana Bjeliš |
| Adres: | Sveti Petar na moru 348 |
| Stad: | Sveti Petar na moru - Sveti Petar |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 99 46 230 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER ITA HRV |
| website: |











































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Marko"