Appartementen Budrak
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 612 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 44 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 60.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 65.00 EUR |
| 20.06.2026 - 14.07.2026 | 80.00 EUR |
| 15.07.2026 - 31.07.2026 | 90.00 EUR |
| 01.08.2026 - 20.08.2026 | 100.00 EUR |
| 21.08.2026 - 10.09.2026 | 90.00 EUR |
| 11.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 7.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 52 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 65.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 75.00 EUR |
| 20.06.2026 - 14.07.2026 | 85.00 EUR |
| 15.07.2026 - 31.07.2026 | 100.00 EUR |
| 01.08.2026 - 20.08.2026 | 110.00 EUR |
| 21.08.2026 - 10.09.2026 | 90.00 EUR |
| 11.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 7.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 20 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Apartman 3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 45.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 50.00 EUR |
| 20.06.2026 - 14.07.2026 | 55.00 EUR |
| 15.07.2026 - 20.08.2026 | 60.00 EUR |
| 21.08.2026 - 10.09.2026 | 55.00 EUR |
| 11.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 7.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 300 m |
| apotheek: | 800 m |
| tankstation: | 4000 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 400 m |
| bushalte: | 700 m |
Contact
| Contactpersoon: | Željko Nadinić |
| Adres: | Put raskrižja 20 |
| Stad: | Sukosan |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 394 012 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 510 6700 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |


























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Budrak"