Lipa kuca - Donje selo Donja Krusica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 977 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 100.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 110.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 130.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 130.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Astanden
| strand: | 10 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 4000 m |
| winkel: | 4000 m |
| restaurant: | 4500 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 4000 m |
| tankstation: | 4500 m |
| geldautomaat: | 4000 m |
| postkantoor: | 4000 m |
| bushalte: | 2500 m |
Overige informatie
The house is located in the bay Donja Krušica, which can be reached from Donje Selo and is ideal for a relaxing holiday. The cove can be reached by road Rogac - Grohote - Donje Selo and then by narrow path to the house. The shop is in the village of Rogac, so you should stock up there. In addition to modern apartments we have also fun for children and youth - ping pong, foosball, darts, swing, . Each apartment has its own grill.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Milena Blagaic |
| Adres: | Ulica Obala 43 |
| Stad: | Donje selo Donja Krusica - eiland Solta |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 9000107 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | HRV |
| website: |


























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Lipa kuca"