SPA Villa Alemi - Brodarica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 478 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 5+1 | 250 | 5 | 5 | 1 | 320-456 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
whirlpool
| Oppervlakte | 250 m2 |
| Aantal kamers | 5 |
| Aantal bedden | 5 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Spa vila A" - Heated pool, jacuzzi, sauna, 5 bedrooms, each with private bathroom and air conditioning, kitchen, dining room, living room, Internet, satellite, barbecue with covered terrace, fenced yard that can be locked, artificial grass, private parking
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 320.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 348.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 456.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 399.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 365.00 EUR |
| 01.10.2026 - 30.11.2026 | 320.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 40.00 EUR /dag 10+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Hele huis
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 300 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 60 m |
| activiteiten: | 600 m |
| dokter: | 2500 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 2000 m |
| geldautomaat: | 50 m |
| postkantoor: | 2500 m |
| bushalte: | 250 m |
Overige informatie
Guests who would like the "love room" must mention it in advance; otherwise, the room will be set up as a regular bedroom without any themed props
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Marinka Vranić |
| Adres: | Zlarinska 1 |
| Stad: | Brodarica - Sibenik |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385922895650 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |
























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "SPA Villa Alemi"