Appartementen Ante - BRODARICA
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 722 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 32 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"STUDIO AP." -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 50.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 60.00 EUR |
| 15.07.2026 - 22.08.2026 | 70.00 EUR |
| 23.08.2026 - 31.08.2026 | 60.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 50.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 35 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"JEDNOSOBNI" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 70.00 EUR |
| 16.07.2026 - 10.08.2026 | 80.00 EUR |
| 11.08.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 5.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 1500 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 1500 m |
| apotheek: | 1000 m |
| tankstation: | 1500 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 1500 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
House with two apartments for rent in Brodarica on Šibenik Riviera, 5 km from the center of Sibenik, 1 km from the hotel complex Solaris. Distance from the newly landscaped beach is 100m, distance from the beach with children's pool is 1000m. Close to Krka waterfalls, Kornati islands. We also offer boat trips to nearby islands.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ante Prgeša |
| Adres: | Ražinska 52 |
| Stad: | BRODARICA - Sibenik |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 22 350 522 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 9821 840 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER RUS HRV |
| website: |
















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Ante"