Casa LuNi - Bašanija
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 861 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+2 | 64 | 3 | 4 | 2 | 100-160 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 64 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartment1" - The apartment is 100 m from the beach. Restaurants and bars are 50–100 m away. The pool is 200 m away. Umag center is 5 km. Bicycles and on-site parking are included. Piran 27 km, Portorož 23 km, Trieste 52 km.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.04.2026 | 100.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 140.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 150.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 160.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 140.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 140.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Geschikt voor gehandicapten
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 5000 m |
| winkel: | 80 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 300 m |
| dokter: | 5000 m |
| apotheek: | 5000 m |
| tankstation: | 300 m |
| geldautomaat: | 80 m |
| postkantoor: | 100 m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
The apartment is 100 m from the beach. Restaurants and bars are 50–100 m away. The pool is 200 m away. Umag center is 5 km. Bicycles and on-site parking are included. Piran 27 km, Portorož 23 km, Trieste 52 km.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Luka Maver, Nina Maver |
| Adres: | Bagremova 7 |
| Stad: | Bašanija - Savudrija |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +38641370744 +38631705374 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +38641370744 +38631705374 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |




























Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Casa LuNi"