Villa Kuzma - Kanica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 560 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 6+2 | 130 | 3 | 6 | 2 | 120-220 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 130 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"kuæa" - The house is fully equipped with electrical appliances : microwave , hair dryer , toaster , electric kettle , coffee maker, dishes, towels ...
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 220.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 20.00 EUR /dag 6+ persoon |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 200 m |
| winkel: | 2000 m |
| restaurant: | 300 m |
| activiteiten: | 11000 m |
| dokter: | 11000 m |
| apotheek: | 11000 m |
| tankstation: | 18000 m |
| geldautomaat: | 11000 m |
| postkantoor: | 11000 m |
| bushalte: | 11000 m |
Overige informatie
Villa Kuzma is located in a quiet bay Kanica. The building is air conditioned. The apartment has three bedrooms, living room, bathroom, kitchen, spacious terrace and a large garden. Free Wi-Fi and SAT-TV. At the house there are three parking spaces. Distance from the local road is 7 m. The larger tourist place Rogoznica is 11 km away.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Tanja Kuzmaniæ |
| Adres: | Kanica 225 |
| Stad: | Kanica - Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | 00385 98 881 512 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |




































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Kuzma"