Appartementen Vedrana - Rogoznica
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 670 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A5" - 2.Floor, 3 bedrooms, 2 bathrooms, living room, a kitchen, a big terrace overlooking the bay (30m2), parking space, apartment is fully equipped,TV SAT, A/C, Wi-Fi.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 21.06.2026 | 160.00 EUR |
| 22.06.2026 - 05.07.2026 | 190.00 EUR |
| 06.07.2026 - 19.07.2026 | 215.00 EUR |
| 20.07.2026 - 16.08.2026 | 260.00 EUR |
| 17.08.2026 - 30.08.2026 | 220.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 190.00 EUR |
| 14.09.2026 - 15.10.2026 | 160.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A2" - Higher groundfloor,1bedroom, livingroom, one bathroom, a kitchen, a terrace, apartment is fully equipped, it has its own parking space, satellite TV and Wi-Fi.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 21.06.2026 | 70.00 EUR |
| 22.06.2026 - 05.07.2026 | 80.00 EUR |
| 06.07.2026 - 19.07.2026 | 90.00 EUR |
| 20.07.2026 - 16.08.2026 | 100.00 EUR |
| 17.08.2026 - 30.08.2026 | 90.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 80.00 EUR |
| 14.09.2026 - 15.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.50 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.50 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 3 |
"A3" - 1.Floor, 1 bedroom, livingroom, bathroom, a kitchen, a terrace, its own parking space, A/C, SAT TV and Wi-Fi.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 21.06.2026 | 80.00 EUR |
| 22.06.2026 - 05.07.2026 | 90.00 EUR |
| 06.07.2026 - 19.07.2026 | 105.00 EUR |
| 20.07.2026 - 16.08.2026 | 120.00 EUR |
| 17.08.2026 - 30.08.2026 | 110.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 90.00 EUR |
| 14.09.2026 - 15.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 45 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A4" - 1.Floor, 1 bedroom, livingroom, bathroom, a kitchen, a terrace, its own parking space, A/C, SAT TV and Wi-Fi.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 21.06.2026 | 65.00 EUR |
| 22.06.2026 - 05.07.2026 | 80.00 EUR |
| 06.07.2026 - 19.07.2026 | 90.00 EUR |
| 20.07.2026 - 16.08.2026 | 100.00 EUR |
| 17.08.2026 - 30.08.2026 | 90.00 EUR |
| 31.08.2026 - 13.09.2026 | 80.00 EUR |
| 14.09.2026 - 15.10.2026 | 65.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 180 m |
| zee: | 180 m |
| stads centrum: | 1300 m |
| winkel: | 700 m |
| restaurant: | 700 m |
| activiteiten: | 1300 m |
| dokter: | 1300 m |
| apotheek: | 1500 m |
| tankstation: | 5000 m |
| geldautomaat: | 700 m |
| postkantoor: | 1300 m |
| bushalte: | 600 m |
Overige informatie
Apartments Vedrana offers great service and memorable vacation. Visit our website for further information.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Ivanka Jurkoviæ |
| Adres: | Nova X , 53 |
| Stad: | Rogoznica - Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 22 559 663 |
| Fax: | +385 22 559 663 |
| Mobiel: | +385992812007 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA HRV POL |
| website: | websites |




















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Vedrana"