Appartementen Olea
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 422 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Ap1" - The price is on request. *Beautiful, apartment ideal for the family of four located on the first floor of the house. Equipped with everything you need for a perfect getaway.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Ap2" - Big apartment, on the second floor ideal for the family of four or couple of friends. Apartment is equipped with everything you need for perfect holiday.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 80.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 4 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 150 m |
| zee: | 150 m |
| stads centrum: | 600 m |
| winkel: | 200 m |
| restaurant: | 400 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 1000 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 7000 m |
| geldautomaat: | 600 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 1000 m |
Overige informatie
Apartments Olea will guarantee you an unforgettable holiday. Located in the Pearl of the Adriatic. The apartments are furnished and equipped with everything you need for a pleasant holiday. Overlooking the sea, so close you can smell the sea. All surrounded by a beautiful garden, a courtyard full of greenery, tables with seating, barbecue and parking.
GREAT OFFER: Every guest that stays in our house in time period from: 01.06.-30.06. and 01.09-30.09 for 12-14 days has two days for FREE!!
Contact
| Contactpersoon: | Ankica Županoviæ |
| Adres: | Zeèevarska 71 |
| Stad: | Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 22 558 933 |
| Fax: | +385 21 474 551 |
| Mobiel: | +385 91 792 1868 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |




































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Olea"