Appartementen Juric
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 517 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.00 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"A1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Verblijfsbelasting volwassene | 1.00 EUR /dag/persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 40 m |
| zee: | 40 m |
| stads centrum: | 800 m |
| winkel: | 400 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 800 m |
| dokter: | 800 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 7000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 700 m |
| bushalte: | 1100 m |
Contact
| Contactpersoon: | Antonio Juric |
| Adres: | Lozica VI ,8 |
| Stad: | Rogoznica |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 21 312 124 |
| Fax: | +385 21 312 124 |
| Mobiel: | +385 95 196 5 923 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: | websites |









































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Juric"