Appartementen Ivana - Pješčana Uvala
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 620 keer bezocht.
Accommodatie informatie
Uitrustingen
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 1" - Apartment with balconies and sea view. It consists of one marital bedroom, one bedroom with a single bed and two separate beds in the living room. The kitchen is separate and equipped. Bathroom with shower cabin. Air conditioning and wifi.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 15.06.2026 | 120.00 EUR |
| 16.06.2026 - 15.09.2026 | 150.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.10.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
| Oppervlakte | 50 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"Apartman 2" - Apartment with balconies and sea view. One bedroom with a double matrimonial bed and two separate beds in the living room. The kitchen is separate and equipped. Bathroom with shower cabin. Air conditioning and wifi.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 15.06.2026 | 120.00 EUR |
| 16.06.2026 - 15.09.2026 | 150.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.10.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartman 3" - Apartment with a patio in the garden. One bedroom with double marital bed and a separate single bed in the same room. Kitchen separate and equipped. Small dining room separate. Bathroom with shower cabin. Air conditioning and wifi.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 15.06.2026 | 80.00 EUR |
| 16.06.2026 - 15.09.2026 | 100.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 2+ persoon |
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 3000 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 150 m |
| activiteiten: | 150 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 2000 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 2000 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 100 m |
Contact
| Contactpersoon: | Fištrović Ivana |
| Adres: | Pješčana Uvala II / 7 |
| Stad: | Pješčana Uvala - Pula |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 52 212 417 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 575 4855 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ITA ESP HRV |
| website: | websites |






















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Ivana"