Appartementen Vlasic - Podstrana
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 918 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Studio 1/3" - No.1. No.3. Studio Ap. 25 m2. (2+1), balcony with sea view, 1st floor
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Studio 2/5" - No.2, No.5 Studio Ap. 25 m2 (2+1), balcony, 1st and 2nd floor
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 25 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Studio 4/6" - No.4. No.6. Studio Ap. 25 m2 (2+1), balcony with sea view, 2nd floor
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 80 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"Apartment" - Ap. 4+1, 80 m2, terrace with sea view, 2nd floor
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 90.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 5 m |
| zee: | 10 m |
| stads centrum: | 1000 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 3000 m |
| dokter: | 50 m |
| apotheek: | 50 m |
| tankstation: | 4000 m |
| geldautomaat: | 1000 m |
| postkantoor: | 1000 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
Beach apartments Vlasic are located in tourist town Podstrana, 8 km south from largest city in Dalmatia, Split. Apartments are new and modern furnished.Total 6 studio apartments with balcony are available in the House. All apartments have air condition and free Internet access. On the beach is available terrace for siting and sun beds.Grill is available. Parking is secure.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mario Vlasic |
| Adres: | Cesta Svetog Martina 112 |
| Stad: | Podstrana - Podstrana |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 185 4892 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER HRV |
| website: |





























































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Vlasic"