Appartementen Flora
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 669 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 31 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"apartman 1" - The house is located 1-2 minutes from the beach. In front is a large terrace with a natural shade of diospyros kaki and mandarin trees. Near the shops, sports facilities restaurants and more
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 20.06.2026 | 38.00 EUR |
| 21.06.2026 - 14.07.2026 | 55.00 EUR |
| 15.07.2026 - 15.08.2026 | 62.00 EUR |
| 16.08.2026 - 10.09.2026 | 55.00 EUR |
| 11.09.2026 - 30.09.2026 | 38.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
| Min. verblijf | 3 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 30 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"apartman 2" - The apartment is now renovating.The house is located 1-2 minutes from the beach. In front is a large terrace with a natural shade of kaki and mandarin trees. Near the shops, sports facilities resta
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 20.06.2026 | 58.00 EUR |
| 21.06.2026 - 14.07.2026 | 72.00 EUR |
| 15.07.2026 - 15.08.2026 | 82.00 EUR |
| 16.08.2026 - 10.09.2026 | 72.00 EUR |
| 11.09.2026 - 30.09.2026 | 58.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 5.00 EUR /dag/huisdier |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 50 m |
| zee: | 50 m |
| stads centrum: | 50 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 400 m |
| dokter: | 500 m |
| apotheek: | 50 m |
| tankstation: | 500 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 30 m |
| bushalte: | 100 m |
Overige informatie
The apartments are located in the city center, in the second row from the sea, next to the hotel Podgorka in close proximity to the beach and the pedestrian area along the beach. There are just 4 steps leading to the apartments. Front of the apartments is a spacious terrace and a garden with a nice shade of orange and mandarin. Thanks to the natural shade is in apartments without air conditioning pleasant stay. On the beach you can go in swimsuits
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Milana Sumic |
| Adres: | dr.Ivana Sisariæa 4 Podgora |
| Stad: | Podgora |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 23 318 790 |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 9555 986 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |








































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Flora"