Appartement Anavela
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 630 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 2+2 | 55 | 1 | 2 | 2 | 60-120 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 55 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A 2+2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 31.05.2026 - 12.06.2026 | 60.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 80.00 EUR |
| 27.06.2026 - 10.07.2026 | 100.00 EUR |
| 11.07.2026 - 04.09.2026 | 120.00 EUR |
| 05.09.2026 - 03.10.2026 | 80.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Geschikt voor gehandicapten
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 15 m |
| stads centrum: | 50 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 30 m |
| activiteiten: | 800 m |
| dokter: | 400 m |
| apotheek: | 500 m |
| tankstation: | 700 m |
| geldautomaat: | 60 m |
| postkantoor: | 500 m |
| bushalte: | 50 m |
Contact
| Contactpersoon: | Ana Vela |
| Adres: | Obala P. Krešimira IV 101 |
| Stad: | Podgora |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 177 02 76 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV |
| website: |










































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartman Anavela"