Appartementen Zora
| A 4+2 | 06.07.2026-16.07.2026 |
|
790 EUR |
| A 4+2 | 20.06.2026-30.06.2026 |
|
590 EUR |
| A 4+2 | 16.07.2026-26.07.2026 |
|
890 EUR |
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 743 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 70 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A4+2" - The newly renovated apartment A4 + 2 with a terrace on the ground floor There is two bedrooms, living room, kitchen and dining room and toilet. Living room has a sofa bed.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 60.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 09.07.2026 | 85.00 EUR |
| 10.07.2026 - 20.08.2026 | 95.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 85.00 EUR |
| 01.09.2026 - 10.09.2026 | 75.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 18 m2 |
| Aantal kamers | 0 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Studio A2" - Located in a quiet neighborhood, this studio apartment is ideal for two. The spacious room combines a living area with a double bed and a functional kitchenette (fridge, inductio hob, kettle). It has a completely separate, newly renovated bathroom
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 49.00 EUR |
| 01.07.2026 - 14.07.2026 | 49.00 EUR |
| 15.07.2026 - 30.08.2026 | 59.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 49.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 50 m |
| winkel: | 100 m |
| restaurant: | 50 m |
| activiteiten: | 50 m |
| dokter: | 50 m |
| apotheek: | 50 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 100 m |
| postkantoor: | 50 m |
| bushalte: | 50 m |
Overige informatie
Apartments Zora are situated on the ground floor, in quiet surroundings, 2 minute walk to the city center and 5 minutes walk to the beach. They have a large terrace and garden. They are equipped with everything you need for a comfortable stay. Come, join us and experience a great holiday.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Mirko Jadriæ |
| Adres: | Rijeèka ulica 3 |
| Stad: | Pirovac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 921 2738 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV POL HUN |
| website: |







































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartments Zora"