Orchid Stay - Dobropoljana
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 523 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
| Appartementen: | Oppervlak m² | Aantal slaapkamers | Aantal bedden | Aantal extra bedden | Prijs/nacht (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4 | 65 | 2 | 4 | - | 180-320 | info |
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 65 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Orchid Stay is set in Dobropoljana. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.04.2026 | 200.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 212.50 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 200.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 320.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 200.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 180.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Geschikt voor gehandicapten
Hele huis
Astanden
| strand: | 70 m |
| zee: | 70 m |
| stads centrum: | 500 m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 500 m |
| activiteiten: | 400 m |
| dokter: | 2000 m |
| apotheek: | 10000 m |
| tankstation: | 15000 m |
| geldautomaat: | 500 m |
| postkantoor: | 2000 m |
| bushalte: | 400 m |
Overige informatie
Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Orchid Stay is set in Dobropoljana. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Erna Dešpoja |
| Adres: | Put garme bb |
| Stad: | Dobropoljana - eiland Pasman |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 98 599 156 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | |
| website: |


































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Orchid Stay"