Appartementen Dokoza - DRAGE
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 793 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 68 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Prizemlje" - Two bedrooms, living room with kitchen, two bathrooms, terase, completely place for 4 persons, restaurant near house...
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 30.08.2026 | 95.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 68 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"Kat" - Two bedrooms, living room, separate kitchen, bathroom, terrace, parking, grill, internet, TV set, air conditioning, tax for 4 persons included in the price Each person more than 4 pays 10 euros.
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 25.08.2026 | 95.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Huisdieren | 10.00 EUR /dag/huisdier |
| Verblijfsbelasting volwassene | 0.90 EUR /dag/persoon |
| Verblijfsbelasting baby | 0.50 EUR /dag/persoon |
| Extra persoon | 10.00 EUR /dag 4+ persoon |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 500 m |
| zee: | 500 m |
| stads centrum: | 20 m |
| winkel: | 20 m |
| restaurant: | 20 m |
| activiteiten: | 400 m |
| dokter: | 5000 m |
| apotheek: | 5000 m |
| tankstation: | 4500 m |
| geldautomaat: | 5000 m |
| postkantoor: | 5000 m |
| bushalte: | 20 m |
Overige informatie
Air conditioning + 5 EUR / day.
Pets by arrangement EUR 5-10 EUR / day. Arrival 12:00 - 14:00, departure 9:00-12:00.
For more information, please visit my website (link above in contats). The village DRAGE is located on the main road between Zadar and Sibenik at the shore with a clear sea and view at numerous islands.
Meer foto's
Contact
| Contactpersoon: | Jadranka Dokoza |
| Adres: | Jadranska turisticka cesta 11b, Drage |
| Stad: | DRAGE - Pakostane |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 91 505 9830 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | CZ ENG GER HRV |
| website: | websites |




































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Dokoza"