Villa Mar - 23250 Pag
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 603 keer bezocht.
Accommodatie informatie
Uitrustingen
| Oppervlakte | 51 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"LAGANINI" - This apartment has a stovetop, soundproofing and balcony. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a h
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 110.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 130.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 110.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 51 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"LUNA" - Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchen...
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 110.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 130.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 110.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 60 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"NEW" - Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchen...
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 110.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 130.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 110.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 68 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 4 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"PERLA" - This spacious apartment comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven...
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 90.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 145.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 90.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 35.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Kalender en prijzen
| Oppervlakte | 51 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 3 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"SOLIS" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 110.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.07.2026 | 130.00 EUR |
| 01.08.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 110.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 70.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | 30.00 EUR |
| Min. verblijf | 5 dagen |
Equipment
Astanden
| strand: | 150 m |
| zee: | 150 m |
| stads centrum: | m |
| winkel: | 500 m |
| restaurant: | 11000 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 11000 m |
| apotheek: | 11000 m |
| tankstation: | 11000 m |
| geldautomaat: | 11000 m |
| postkantoor: | 11000 m |
| bushalte: | m |
Overige informatie
Contact
| Contactpersoon: | Snježana Šavar i Josip Šavar |
| Adres: | KOŠLJUN 154 |
| Stad: | 23250 Pag - eiland Pag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +38598383423; +385912396247 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: | websites |




































































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Villa Mar"