Appartementen Marošević - MANDRE
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 736 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 0 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A1 (A2)" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 0 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 0 |
"A3" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 0 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A4" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 0 m2 |
| Aantal kamers | 2 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"A5" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| Prijzen op aanvraag | |
| Contacteer ons |
| Toeslagen |
|---|
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 100 m |
| zee: | 100 m |
| stads centrum: | 400 m |
| winkel: | 400 m |
| restaurant: | 70 m |
| activiteiten: | 13000 m |
| dokter: | 4000 m |
| apotheek: | 400 m |
| tankstation: | 12000 m |
| geldautomaat: | 400 m |
| postkantoor: | 4000 m |
| bushalte: | 4000 m |
Contact
| Contactpersoon: | Petar Marošević |
| Adres: | Kralja Tomislava 11, Mandre |
| Stad: | MANDRE - eiland Pag |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 1 6529 804 ; +385 23 697 174 |
| Fax: | +385 23 697 174 |
| Mobiel: | +385 91 7230 610 ; +385 91 766 3867 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG GER ESP FRA HRV |
| website: |

















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmani Marošević"