Sea Forever Appartementen - Stankovići
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 654 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 120 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"1 kat" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 95.00 EUR |
| 01.06.2026 - 20.06.2026 | 130.00 EUR |
| 21.06.2026 - 11.07.2026 | 160.00 EUR |
| 12.07.2026 - 22.08.2026 | 190.00 EUR |
| 23.08.2026 - 05.09.2026 | 160.00 EUR |
| 06.09.2026 - 31.10.2026 | 120.00 EUR |
| Contacteer ons | |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Zeezicht
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
| Oppervlakte | 100 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"2 kat" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 95.00 EUR |
| 01.06.2026 - 20.06.2026 | 120.00 EUR |
| 21.06.2026 - 11.07.2026 | 150.00 EUR |
| 12.07.2026 - 22.08.2026 | 180.00 EUR |
| 23.08.2026 - 05.09.2026 | 150.00 EUR |
| 06.09.2026 - 31.10.2026 | 110.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Min. verblijf | 6 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Kalender en prijzen
Beschikbaar
Bezet
Mogelijke komst
Mogelijke vertrek
Astanden
| strand: | 800 m |
| zee: | 800 m |
| stads centrum: | 2000 m |
| winkel: | 600 m |
| restaurant: | 1000 m |
| activiteiten: | m |
| dokter: | 3000 m |
| apotheek: | 2500 m |
| tankstation: | 1000 m |
| geldautomaat: | 600 m |
| postkantoor: | 2500 m |
| bushalte: | 700 m |
Contact
| Contactpersoon: | Marko Marinić |
| Adres: | Podvlastica 11c |
| Stad: | Stankovići - Orebic – Peljesac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobiel: | +385 953602588 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG HRV |
| website: |



















































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Sea Forever Apartments"