Appartementen Mirjana
Deze accommodatie is erg populair. In de afgelopen dagen is deze 961 keer bezocht.
Accommodatie informatie
LOADING...
Uitrustingen
parkeerplaats
garage
aircondition
huisdieren toegestaan
wasmachine
TV-SAT
internet toegang
rooster
handdoeken
beddengoed
gebruik van de tuin
half pension mogelijk
zwembad
tennisbaan
betonnen strand
zandstrand
kiezelstrand
toeristenbelasting in de prijs
| Oppervlakte | 110 m2 |
| Aantal kamers | 3 |
| Aantal bedden | 6 |
| Aantal extra bedden | 2 |
"No.1" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 95.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 115.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 95.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 6.00 EUR /dag |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
| Oppervlakte | 40 m2 |
| Aantal kamers | 1 |
| Aantal bedden | 2 |
| Aantal extra bedden | 1 |
"No.2" -
| Prijs per nacht | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 45.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 55.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 45.00 EUR |
| Contacteer ons | |
| Toeslagen | |
|---|---|
| Airconditioning | 5.00 EUR /dag |
| Min. verblijf | 7 dagen |
Equipment
Terras
Balkon
Aircondition
TV-SAT
Koelkast
Wasmachine
Magnetron oven
Waterkoker
Fornuis
Vriezer
Rooster
Vaatwasmachine
Astanden
| strand: | 200 m |
| zee: | 200 m |
| stads centrum: | 150 m |
| winkel: | 150 m |
| restaurant: | 200 m |
| activiteiten: | 500 m |
| dokter: | 200 m |
| apotheek: | 300 m |
| tankstation: | 3000 m |
| geldautomaat: | 200 m |
| postkantoor: | 200 m |
| bushalte: | 200 m |
Contact
| Contactpersoon: | Mirjana Ruvo |
| Adres: | J. B. Jelačića 94 |
| Stad: | Orebic – Peljesac |
| Ligging: | Locatie op kaart |
| Tel.: | +385 20 713 207 |
| Fax: | +385 20 713 207 |
| Mobiel: | +385 99 196 2958 |
| e-mail: | Contactformulier |
| Wij spreken: | ENG ITA |
| website: |














































Accommodatie commentaren en waarderingen voor "Apartmány Mirjana"